Fundacja Wolność i Demokracja wspiera projekt “Ku demokracji”

 

ku demokracji 860x400

Projekt „Ku Demokracji” to druga edycja polsko-ukraińskiej szkoły liderów organizowanej wspólnie przez Fundację Inicjatyw Młodzieżowych oraz Niezależne Zrzeszenie Studentów. Jako czołowe organizacje studenckie w Polsce chcemy wymiernie wspierać budowanie ukraińskiej państwowości, poprzez rozwój środowiska akademickiego na Ukrainie.
„Ku Demokracji” to tygodniowy wyjazd podczas którego uczestnicy zostaną wyposażeni w wiedzę, która usprawni ich aktywność społeczną i będzie doskonałą okazją do ich rozwoju. Warsztaty, zajęcia prowadzone będą przez zawodowych trenerów, dziennikarzy oraz ludzi ze świata biznesu i mediów. Dodatkowo uczestnicy szkolenia będą mogli porozmawiać z ważnymi osobistościami polskiego życia publicznego. Fundację Wolność i Demokracja reprezentował będzie Robert Czyżewski.

Warsztaty podczas „Ku Demokracji” prowadzone będą przez zawodowych szkoleniowców. Którzy swoją wiedzę wykorzystują na co dzień w projektach zawodowych oraz społecznych:

  • Anna Ałaszkiewicz (Marketing mediów społecznościowych),
  • Jan Badowski (Ja jako lider i ja jako menadżer),
  • Robert Czyżewski (Najnowsza historia Polski i Ukrainy),
  • Teresa Horbaczewska (Jak korzystać z talentów własnych i pracowników wykorzystując wiedzę z neuropsychologii),
  • Krzysztof Karwowski (szkolenie z wystąpień publicznych),
  • Robert Kowalski (szkolenie motywacyjne),
  • Michał Osiej (fundraising, jak pozyskać pieniądze dla swojej organizacji),
  • Michał Sternicki (Zarządzanie projektami w organizacji pozarządowej).

Tegoroczna edycja Projektu będzie miała miejsce we Włodawie w dniach 21 – 28 sierpnia. Udział dla uczestników z Ukrainy jest darmowy. Aby dołączyć do Projektu należy wypełnić formularz  i przesłać go do 12 lipca na podany niżej adres. Szkolenie adresowane jest do osób w wieku do 25 lat. Drugim etapem rekrutacji jest rozmowa poprzez komunikator Skype. O przyjęciu na szkolenie decydują przedstawiciele Fundacji Inicjatyw Młodzieżowych oraz Niezależnego Zrzeszenie Studentów.


FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY