Liderskie Centrum Szkoleniowe – w Iwano-Frankiwsku. II etap projektu. 3 cz.

 

Jak już pisaliśmy około 100 uczestników z 15 organizacji z różnych zakątków Ukrainy bierze udział w Liderskim Centrum Szkoleniowym w Iwano-Frankiwsku (d. Stanisławowie).

W ramach szkolenia,  26 sierpnia na ulicach Iwano-Frankiwska odbyła się również edukacyjna gra miejska, która z jednej strony przybliżyła uczestnikom historię Stanisławowa, a z drugiej strony pokazała atrakcyjne i nowoczesne metody promocji swoich lokalnych atrakcji i miejscowości (pomysł będzie kontynuowany podczas dorocznej konferencji oświatowej), którą Fundacja Wolność i Demokracja  jak co roku zrealizuje w tym roku w Kamieńcu Podolskim na Ukrainie.  Na zaproszenie Fundacji Wolność i Demokracja  Projekt Redaktor “Wesoła Stanisławowska Fala”  zaprojektował scenariusz gry miejskiej, a następnie wspólnie z wolontariuszami z Centrum Kultury Polskiej i Dialogu Europejskiego w Iwano-Frankiwsku pomogli uczestnikom  szkoleń liderskich rozwiązać zagadkę napadu na Kazimierza Gajkowskiego, dyrektora stanisławowskiego Konsumu Kolejowego.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z kolejnego dnia szkoleń w ramach Licedrskiego Centrum Szkoleniowego  skupionego wokół gry miejskiej   klikając  link