Nadchodzi kolejny odcinek „The Volleyball Show”

6 listopada kolejny odcinek „The Volleyball Show”. Odcinek 7 – Mistrzostwa świata Kobiet 2022 – polska jest organizatorem – miasta gospodarze, turystyka siatkarska. Tym razem dowiecie się więcej na temat MŚ Kobiet, Super Lidze w Anglii oraz Lidze Londynu. Zapraszamy w pierwszą sobotę listopada o godzinie 13:30 czasu londyńskiego. Premiera jak zawsze będzie transmitowana na kanale BT Sport 2.

W poprzednich odcinkach The Volleyball Show fani sportu mogli dowiedzieć się miedzy innymi jak wyglądają najważniejsze, międzynarodowe imprezy siatkarskie w Polsce, w których rywalizują reprezentacje krajów z całego świata oraz przybliży temat siatkówki na siedząco i jej różnice w stosunku do siatkówki halowej oraz  na jakim poziomie popularności jest siatkówka w Anglii i w jaki sposób dąży się do jej rozwoju, jak od kuchni wygląda życie siatkarzy i udział w rozgrywkach europejskich (Liga Mistrzów oraz Puchar CEV), z jakimi wyzwania przychodzi się mierzyć angielskiej ekipie, jak działają i jakie sukcesy osiągają topowe polskie kluby, jak wyglądają treningi i działalność jednej z najlepszych reprezentacji narodowych w siatkówce halowej, jaka jest historia i ile sukcesów na swoim koncie ma reprezentacja Polski w piłce siatkowej.

The Volleyball Show – serial wyprodukowany przez IBB Polonię Londyn, który opowiada o losach drużyny, wyzwaniach z jakimi mierzy się klub oraz ambicjach jakie chce osiągnąć w przyszłości. Odcinki nawiązują także do polskich korzeniach londyńskiej drużyny oraz skali jaką ten sport osiągnął w Polsce i na świecie. Realizacja projektu efektem dobrych relacji z BT Sport i chęci pokazania piękna siatkówki szerokiej publiczności w Anglii.