RUSZYŁA REJESTRACJA SZKÓŁ DO BIEGU TROPEM WILCZYM 2023!

Zachęcamy uczniów i nauczycieli do udziału w XI edycji Biegu Pamięci Żołnierzy Wyklętych – Tropem Wilczym. Wydarzenie jest organizowane w ramach Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Szkoły, które wezmą udział w wydarzeniu, otrzymają pakiety edukacyjne. Dodatkowo będą mogły zgłosić kandydata do stypendium sportowego Tropem Wilczym.

Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych w szkołach – zgłoszenia

Szkoły, które chcą 1 marca 2023 r. zorganizować bieg na dystansie 1963 m, powinny wysłać zgłoszenie za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego dostępnego na stronie organizatora. Termin nadsyłania zgłoszeń mija 31 grudnia 2022 r.  Bieg powinien być zorganizowany na terenie szkoły lub placówki z zachowaniem zasad bezpieczeństwa i przepisów sanitarnych.

Szkoły organizyjące Bieg otrzymają 16 pakietów oraz okolicznościową naklejkę dla każdego biegacza. Bieg jest formą włączenia społeczności szkolnych w obchody Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych oraz propozycją kreatywnych i twórczych działań upamiętniających.

Stypendium sportowe Tropem Wilczym

W XI edycji Biegu chcemy przyznać 5 stypendiów dla uczniów z osiągnięciami sportowymi. Każda szkoła uczestnicząca w projekcie, może zgłosić jednego kandydata pretendującego do stypendium sportowego. Nie jest to warunek wzięcia udziału w organizowaniu biegu, tylko dodatkowa aktywność dla szkół, które chcą wyróżnić swoich sportowców.

Laureaci otrzymają jednorazowe stypendium w wysokości 5 000 zł brutto. Więcej informacji znajduje się w regulaminie biegu (TROPEM WILCZYM W SZKOLE).

 

PRZEJDŹ DO REJESTRACJI

 

PATRONAT:

MECENAS PLATYNOWY:

MECENAS ZŁOTY:

 

PARTNER EDUKACYJNY:

PARTNER:

PATRON MEDIALNY:

PARTNER MEDIALNY:


PARTNER SPORTOWY: