Wycieczka do Hansa Park dzieci ze Szkoły Języka Polskiego przy PMK Neumünster-Itzehoe w Niemczech

Z okazji Dnia Dziecka 8. czerwca  dzieci ze  Szkoły Języka Polskiego przy PMK Neumünster-Itzehoedzieciom  w Niemczech  wybrali się na wycieczkę do Hansa Park.

Hansa Park to jedyny w swym rodzaju nadmorski park rozrywki, oferujący różnorodne atrakcje, wiele widowisk, zabaw, przyjemności i przygód niezbędnych do efektywnego i miłego wypoczynku.

Naszą zabawę rozpoczęliśmy o godzinie 10.00 przy pięknej, słonecznej pogodzie. Czekały na nas liczne atrakcje, m.in.: wodny tor bobslejowy “Rio Dorado”, kapsuła spadająca z wysokości 50 metrów “Monte -Zuma”, kolejki ziemne i powietrzne, zjeżdżalnie wodne, karuzele, łodzie, kino trójwymiarowe, kraina piratów, wieża widokowa i przepiękne tereny parkowe.

Po godzinie 16.00 zakończyliśmy naszą wspaniałą zabawę i udaliśmy się do autobusu, który bezpiecznie dowiózł nas do domu.

Ten niezapomniany dzień to moc przeżyć, ekstremalna rozrywka i uśmiech na twarzy każdego dziecka.

Wszystkim opiekunom serdecznie dziękujemy!!

Wydarzenie zostało zrealizowane w ramach sprawowania opieki Senatu RP nad Polonią i Polakami za granicą w ramach realizacji projektu “Pod znakiem białego orła. Wspieranie oświaty polonijnej w Niemczech – kontynuacja”.

Szkoła Języka Polskiego przy PMK Neumünster-Itzehoe, PMK

Autor: Katarzyna Balcer