Życzenia Zespołu Fundacji Wolność i Demokracja dla uczniów i nauczycieli z okazji rozpoczęcia nowego roku szkolnego

 

Szanowni nauczyciele, drodzy uczniowie, kilka słów od całego zespołu Fundacji Wolność i Demokracja do Was, z okazji 1 września:

 

Drodzy Uczniowie,

Zaczyna się kolejny rok szkolny – czas wyzwań, zdobywania wiedzy i umiejętności, rozwijania pasji i talentów, zawierania przyjaźni i kształtowania własnej osobowości.

Każdy początek otwiera nowe możliwości, skłania do podejmowania ambitnych postanowień. Życzymy Wam, by nadchodzące miesiące okazały się dla Was twórcze i wartościowe. By były nie tylko czasem wytężonej pracy, ale stanowiły źródło wielu radości i zadowolenia. By każdy dzień spędzony w szkole przynosił Wam nowe odkrycia i doświadczenia.

Tym z Was, którzy po raz pierwszy przekraczają próg szkolny, życzymy, by był to początek fascynującej przygody, byście w zdobywaniu wiedzy odnaleźli nieustającą przyjemność.

Drodzy Nauczyciele

Przed Wami kolejny rok żmudnej pracy nad kształtowaniem umysłów i charakterów młodych ludzi, prowadzenia ich przez meandry wiedzy. Rola przewodnika i mentora jest trudna i odpowiedzialna. Życzymy Wam cierpliwości i wytrwałości w codziennej pracy oraz satysfakcji z jej efektów.