6 odcinek The Volleyball Show już jutro!

Premiera kolejnego odcinka “The Volleyball Show” – “Duże imprezy siatkarskie w Polsce – dlaczego Polska to VolleyLand i dlaczego ma najlepszych kibiców” będzie miała miejsce w środę, 5 października o godz. 14:00 czasu londyńskiego na kanale telewizyjnym BT Sport 2.

Nadchodząca część pokaże widzom jak wyglądają najważniejsze, międzynarodowe imprezy siatkarskie w Polsce, w których rywalizują reprezentacje krajów z całego świata oraz przybliży temat siatkówki na siedząco i jej różnice w stosunku do siatkówki halowej.

W poprzednich odcinkach The Volleyball Show fani sportu mogli dowiedzieć się miedzy innymi na jakim poziomie popularności jest siatkówka w Anglii i w jaki sposób dąży się do jej rozwoju, jak od kuchni wygląda życie siatkarzy i udział w rozgrywkach europejskich (Liga Mistrzów oraz Puchar CEV), z jakimi wyzwania przychodzi się mierzyć angielskiej ekipie, jak działają i jakie sukcesy osiągają topowe polskie kluby, jak wyglądają treningi i działalność jednej z najlepszych reprezentacji narodowych w siatkówce halowej, jaka jest historia i ile sukcesów na swoim koncie ma reprezentacja Polski w piłce siatkowej.

 

Zadanie publiczne finansowane przez Ministerstwo Spraw Zagranicznych RP w konkursie „Dyplomacja publiczna 2022”
Publikacja wyraża wyłącznie poglądy autora i nie może być utożsamiana z oficjalnym stanowiskiem Ministerstwa Spraw Zagranicznych RP.