Jubileusz Polskiego Kulturalno-Oświatwego Stowarzyszenia „Rodzina” w Browarach

20 lat minęło jak jeden dzień…

Mamy za sobą wielki bagaż działalności i patrzymy w przyszłość … z nadzieją, bo jesteśmy pełni  energii i mamy wiele planów i projektów, które pragniemy realizować.

Nasz Jubileusz uroczyście świętowaliśmy 9 października. Kulturalno-innowacyjna platforma “Teplycia” i Centrum Kultury “Prometeusz” udzieliły nam gościny. I było jak zawsze w “Rodzinie”, ciepło, przytulnie i tym razem wiele słów podziękowań i wdzięczności, dyplomów uznania, prezentów i kwiatów.

Atmosferę podtrzymywał nasz zespół “Wszystko w porządku” swoimi ulubionymi i nowymi pieśniami. Pięknie nam śpiewali i wyglądali odświętnie w nowych bluzkach, kamizelkach i czerwonych pantofelkach.

Wystąpił też Teatrzyk “Otwarte drzwi” ze spektaklem “Koronawirus” i nasze najmłodsze dzieciaki oryginalnie zaśpiewały “Miała baba koguta”.

Zaczytaliśmy list z podziękowaniem i życzeniami od Prezes Fundacji „Wolność i Demokracja”, Pani Lilii Luboniewicz. Bez wsparcia Fundacji nie udałoby się nam zrealizować tego wydarzenia.

Z wyrazami szacunku,

Działanie wspierane  przez Fundacje Wolność i Demokracja w ramach projektu Wielka Polska Rodzina – promujemy polską kulturę na Ukrainie

 Projekt wspierany ze środków Kancelarii Prezesa Rady Ministrów w ramach konkursu Polonia i Polacy za Granicą 2021.