Lata osa koło nosa….

 

Czas kwarantanny jest czasem trudnym dla wszystkich, a szczególnie dla małych dzieci,  którym ciężko wytłumaczyć, że trzeba zostać w domu i zapomnieć o spacerach,  spotkaniach z kolegami  i koleżankami, hulajnodze, rowerku… , a szczególnie jeśli  nie jesteśmy w stanie udzielić dziecku odpowiedzi  na po raz setny zadawane pytanie : ” A kiedy będzie można?”  Spróbujmy  zainteresować nasze pociechy  w inny sposób.

W Chrześcijańskim Centrum Wychowania Dzieci im. Jana Pawła II w Winnicy   znaleźli rozwiązanie jak połączyć naukę i zabawę w tych trudnych czasach prowadząc zajęcia w języku polskim dla najmłodszych on-line.  Zapraszamy do obejrzenia filmiku znajdującego się poniżej, który z pewnością poprawi humor każdemu i przeniesie w  czasy beztroskiego dzieciństwa.

Chrześcijańskie Centrum Wychowania Dzieci im. Jana Pawła II w Winnicy jest wspierane przez Fundację Wolność i Demokracja w ramach projektu  Biało-czerwone ABC. Wspieranie rozwoju edukacji polskojęzycznej na Ukrainie.

Projekt Biało-czerwone ABC. Wspieranie rozwoju edukacji polskojęzycznej na Ukrainie jest finansowany ze środków Kancelarii Prezesa Rady Ministrów w ramach zadania publicznego dotyczącego pomocy Polonii I Polakom za granicą.