„Moje życzenia dla Polski”

Konkurs  dla uczczenia 100 Rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości

W związku ze zbliżającą się setną rocznicą odzyskania przez Polskę niepodległości został ogłoszony w naszej Szkole Przedmiotów Ojczystych im. Jana Pawła II w Monachium konkurs plastyczno-literacki  „Moje życzenia dla Polski”.

Prace konkursowe oddało 29 uczniów. Wszyscy uczestnicy niezwykle starannie wykonali swoje laurki zapatrując je w piękne życzenia i symbole narodowe. Kartki z życzeniami będą zaprezentowane 11 listopada 2018 na wystawie z okazji okolicznościowego programu słowno-muzycznego „Dla Niepodległej” przygotowywanego dla Polonii monachijskiej. Wszyscy uczniowie otrzymają nagrody, a laureaci specjalne wyróżnienia, dzięki dofinansowaniu działalności naszej szkoły w ramach realizacji projektu „Pod znakiem Białego Orła. Wspomaganie i rozwijanie szkolnictwa polskiego w Niemczech”,  współfinansowanego w ramach sprawowania opieki Senatu Rzeczypospolitej Polskiej nad Polonią i Polakami za granicą za pośrednictwem Fundacji Wolność i Demokracja.

Przedsięwzięcie współfinansowane w ramach sprawowania opieki Senatu Rzeczypospolitej Polskiej nad Polonią i Polakami za granicą za pośrednictwem Fundacji Wolność i Demokracja w ramach projektu Senatu RP „Pod znakiem Białego Orła. Wspomaganie i rozwijanie szkolnictwa polskiego w Niemczech”

Skip to content