Śpiewnik „Polskie pieśni patriotyczne”

Z przyjemnością przekazujemy Państwu śpiewnik „Polskie pieśni patriotyczne” w wersji elektronicznej, który obok śpiewnika w tradycyjnej, drukowanej formie – stanowi integralny element obchodów Dnia Niepodległości. Wspólne śpiewanie pieśni patriotycznych oraz stoiska niepodległościowe z rogalami świętomarcińskimi – dla uczczenia Święta Niepodległości, jest to formuła, która podoba się Polakom na całym świecie. Uroczyste obchody 11 listopada są wspaniałą okazją do budowania tożsamości narodowej w środowiskach polskich na całym świecie oraz pogłębiania więzi w Ojczyzną.

Zachęcamy do szerokiego korzystania ze śpiewników – tam, gdzie nie jest możliwe spotkać się i wspólnie zaśpiewać wspaniałe polskie pieśni patriotyczne – zróbmy to on-line!

Projekt finansowany ze środków Kancelarii Prezesa Rady Ministrów w ramach zadania publicznego dotyczącego pomocy Polonii i Polakom za granicą.

 

 

 

 

Publikacja wyraża jedynie poglądy autora/ów i nie może być utożsamiana  z oficjalnym stanowiskiem Kancelarii Prezesa Rady Ministrów