Świąteczna opowieść na szkolnej scenie

W Akademii Języka Polskiego im. gen. Stanisława Maczka przy ECP – oddział w Dalkeith w Wielkiej Brytanii wiedzą, jak stworzyć prawdziwie świąteczną atmosferę przed zbliżającym się Bożym Narodzeniem. Wystarczy zorganizować przedstawienie świąteczne.

Na profilu placówki na Facebooku czytamy: „17 grudnia 2023 roku naszą szkołę odwiedzili aktorzy z Teatru Kultura. Uczniowie wraz z rodzicami mieli okazję obejrzeć wspaniałe przedstawienie »Co ze świętami?«. Ogromne podziękowania kierujemy do nauczycieli i rodziców za ogromną pomoc w przygotowaniu tego wyjątkowego wydarzenia. Jesteście wspaniali.

Dzięki dofinansowaniu mogliśmy zorganizować drugi występ, co pozwoliło wszystkim chętnym obejrzeć przedstawienie :). Zainteresowanie wydarzeniem, co jest bardzo miłe :), przerosło nasze oczekiwania :)”.

Projekt „Wspieranie inicjatyw edukacyjnych uzupełniających w Wielkiej Brytanii” realizowany przez Fundację Wolność i Demokracja. Projekt dofinansowano przez Instytut Rozwoju Języka Polskiego im. Świętego Maksymiliana Marii Kolbego ze środków Ministra Edukacji i Nauki w ramach konkursu: „Inicjatywy wspierające zadania Instytutu Rozwoju Języka Polskiego im. świętego Maksymiliana Marii Kolbego 2023”.