The Volleyball Show – siódmy odcinek już 4 lipca!

Kolejny odcinek serialu „The Volleyball Show” zbliża się wielkimi krokami. Już tylko tydzień dzieli widzów BT Sport od emisji następnej odsłony siatkarskiego dokumentu. 

W najnowszej części zostanie przybliżony temat zaangażowania polskiej społeczności w rozwój siatkówki na Wyspach Brytyjskich, siatkówki plażowej w Anglii i jej udziału podczas Commonwealth Games oraz cyklicznego siatkarskiego turnieju – All Nations w Londynie. 

Odcinek siódmy „The Volleyball Show” będzie można obejrzeć, w poniedziałek, 4 lipca o godzinie 18:30 (czasu lokalnego) na kanale BT Sport 2. IBB Polonia zachęca do włączenia telewizorów wszystkich fanów sportu, którzy chcieliby dowiedzieć się więcej o kulisach pracy drużyny siatkarskiej i poznać inspirujące historie ludzi należących do jednego z najbardziej popularnych drużynowych sportów na świecie. 

Kibice, który jeszcze nie mieli możliwości obejrzeć żadnego odcinka serialu, mogą to zrobić za pośrednictwem Facebooka klubu. Na tablicy stołecznej ekipy dostępnych jest aktualnie 5 odcinków produkcji.

The Volleyball Show – serial wyprodukowany przez IBB Polonię Londyn, który opowiada o losach drużyny, wyzwaniach z jakimi mierzy się klub oraz ambicjach jakie chce osiągnąć w przyszłości. Odcinki nawiązują także do polskich korzeniach londyńskiej drużyny oraz skali jaką ten sport osiągnął w Polsce i na świecie. Realizacja projektu efektem dobrych relacji z BT Sport i chęci pokazania piękna siatkówki szerokiej publiczności w Anglii.

Zdjęcie: IBB Polonia Londyn

Zadanie publiczne finansowane przez Ministerstwo Spraw Zagranicznych RP w konkursie „Dyplomacja publiczna 2022”
Publikacja wyraża wyłącznie poglądy autora i nie może być utożsamiana z oficjalnym stanowiskiem Ministerstwa Spraw Zagranicznych RP.