Tydzień do 8. odcinka “The Volleyball Show”!

Premiera ósmego odcinka „The Volleyball Show” na antenie BT Sport odbędzie się już za tydzień. W kolejnej odsłonie poruszone zostaną topowe siatkarskie tematy tego lata – rozgrywki Ligi Narodów oraz głośny transfer klubowy.

W premierowej części serialu fani sportu zobaczą funkcjonowanie i rozgrywki jednej z najlepszych reprezentacji na świecie w siatkówce halowej – kadry Polski. Widzowie dowiedzą się też jak wygląda organizacja turnieju siatkówki plażowej UK Beach Tour, co nowego wydarzyło się w światowej siatkówce oraz czy trener z Wielkiej Brytanii może osiągnąć międzynarodowy sukces. Kibice chcący poznać trochę materiałów zza kulis będą mieć tę możliwość w środę, 3. sierpnia o godzinie 19:30 (czasu lokalnego) na kanale BT Sport 3.

W poprzednich odcinkach The Volleyball Show fani sportu mogli dowiedzieć się miedzy innymi na jakim poziomie popularności jest siatkówka w Anglii i w jaki sposób dąży się do jej rozwoju, jak od kuchni wygląda życie siatkarzy i udział w rozgrywkach europejskich (Liga Mistrzów oraz Puchar CEV), z jakimi wyzwania przychodzi się mierzyć angielskiej ekipie, czy jak działają i jakie sukcesy osiągają polskie drużyny rozpoznawalne w całym siatkarskim, i nie tylko, świecie.

The Volleyball Show – serial wyprodukowany przez IBB Polonię Londyn, który opowiada o losach drużyny, wyzwaniach z jakimi mierzy się klub oraz ambicjach jakie chce osiągnąć w przyszłości. Odcinki nawiązują także do polskich korzeniach londyńskiej drużyny oraz skali jaką ten sport osiągnął w Polsce i na świecie. Realizacja projektu efektem dobrych relacji z BT Sport i chęci pokazania piękna siatkówki szerokiej publiczności w Anglii.

Fot. Volleyball World

Zadanie publiczne finansowane przez Ministerstwo Spraw Zagranicznych RP w konkursie „Dyplomacja publiczna 2022”.  „Publikacja wyraża wyłącznie poglądy autora i nie może być utożsamiana z oficjalnym stanowiskiem Ministerstwa Spraw Zagranicznych RP”