Wspomnienia powstańca styczniowego płk. Karola Kality de Brenzenheima „Rębajły” już w formie audiobooka

Zapraszamy do wysłuchania naszego audiobooka zawierającego wspomnienia uczestników powstania styczniowego 1863 roku 🇵🇱
Audiobook „Wspomnienia powstańca 1863. Płk Karol Kalita de Brenzenheim »Rębajło« »Ze wspomnień krwawych walk«” to nagranie zrealizowane z książki „Ze wspomnień krwawych walk”, wydanej we Lwowie w 1913 roku.
Nagranie znajdziecie na naszym kanale YouTube 👇

Nagrania audio powstały w ramach realizacji projektu „Tu jest Polska – pielęgnowanie pamięci, popularyzowanie wiedzy” realizowanego przez Fundację Wolność i Demokracja.

Projekt finansowany ze środków Kancelarii Prezesa Rady Ministrów w ramach konkursu Polonia i Polacy za Granicą 2023.

Publikacja wyraża jedynie poglądy autora/ów i nie może być utożsamiana z oficjalnym stanowiskiem Kancelarii Prezesa Rady Ministrów.

The publication expresses only the views of the authors and cannot be equated with the official position of the Chancellery of the Prime Minister. „Tu jest Polska – pielęgnowanie pamięci, popularyzowanie wiedzy”.

 

Audiobook „Wspomnienia powstańca 1863. Płk Karol Kalita de Brenzenheim »Rębajło« »Ze wspomnień krwawych walk«” jest dostępny na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa 4.0 Międzynarodowa. Pewne prawa zastrzeżone na rzecz Autorów i Fundacji Wolność i Demokracja. Utwór powstał w ramach zlecania przez Kancelarię Prezesa Rady Ministrów zadań w zakresie wsparcia Polonii i Polaków za granicą w 2023 roku. Zezwala się na dowolne wykorzystanie utworu, pod warunkiem zachowania ww. informacji, w tym informacji o stosowanej licencji i o posiadaczach praw.