Zapraszamy do udziału w Międzynarodowym Turniej Szachowym pod hasłem: «Dla Niepodległej»

Z okazji ??102 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości ??, Społeczna Organizacja “Polskie Kulturalno-Oświatowe Stowarzyszenie Miasta Krasiłowa”, organizuje Międzynarodowy Turniej Szachowym pod hasłem: «Dla Niepodległej».  To już 5 edycja turnieju szachowego pod tym hasłem wspierana przez Fundację Wolność i Demokracja.
W tym roku, turniej ma charakter międzynarodowy, gdyż realizowany jest w sieci, a co za tym idzie może w nim wziąć udział każdy chętny! W tym roku już zgłosiły sie uczestnicy z  Polski, Włoch, Ukrainy, Bułgarii.
10 zwycięzców otrzymają nagrody, a dla każdy uczestnik dyplom.
Początek wydarzenia: sobota, 1️⃣4️⃣ listopada 2️⃣0️⃣2️⃣0️⃣     godz. 1️⃣7️⃣.3️⃣0️⃣    (czasu polskiego)
 
? To wyjątkowy turniej w którym nie ma znaczenia, że nie zajmujesz jeszcze miejsca w żadnym światowym rankingu ?
Jeśli kochasz szachy i chcesz w niezwykły sposób uczcić Święto Niepodległości wspólnie z Polakami w różnych krajach świata ➡️ dołącz i w przyszłości kontynuuj szachową przygodę nie tylko online ⤵️⤵️⤵️
♟❓JAK❓♟
♟?? wejdź na platformę: https://lichess.org/login
♟?? kliknij w prawym górnym rogu ZALOGUJ SIĘ i załóż konto
♟?? sprawdź skrzynkę mailową i potwierdź rejestrację
♟?? kliknij DOŁĄCZ DO KLUBU
♟?? wykonaj ruch i zaczekaj na zaakceptowanie prośby przez administratora (maksymalnie w ciągu kilku godzin od wysłania, w dniu turnieju w ciągu kilku minut)
♟?? dołącz do turnieju DLA NIEPODLEGŁEJ 2020
♟?? kliknij zielony przycisk “DOŁĄCZ DO ZESPOŁU” (Join the team)
♟?? wyślij swoje zgłoszenie do Rusłana Garnyka organizatora turnieju na adres mailowy: [email protected], a w nim wystarczy Twoje imię i kraj, z którego pochodzisz oraz adres email, na który organizatorzy będą mogli się skontaktować w sprawie przekazania nagród

System i tempo gry :

Szwajcarski system turnieju, 5 gier, kontrola czasu (7 min+2sec).

Na początek do rozgrzewki o 16-00 czas Pol.,17-00 czas Ukr, odbędzie się quiz o Polsce –  3 zwycięzców otrzymają nagrody,

link do wejścia będzie otwarty 14.11. 2020 o  17-00 czas Ukr., 16-00 czas Pol.,

Więcej informacji znajdziecie na http://polonia.pl.ua/…
Dobrej zabawy i wielu nowych szachowych znajomości
Społeczna Organizacja “Polskie Kulturalno-Oświatowe Stowarzyszenie Miasta Krasiłowa”  od 4 lat jest wspierana przez Fundacje WIDw ramach projektu  „Biało-czerwone ABC. Wspieranie rozwoju edukacji polskojęzycznej na Ukrainie”. 

Projekt finansowany ze środków Kancelarii Prezesa Rady Ministrów w ramach zadania publicznego dotyczącego pomocy Polonii i Polakom za granicą.