Zbieramy zamówienia na podręczniki do języka polskiego na rok szkolny 2015/16

Zwracamy się do nauczycieli uczący na Ukrainie języka polskiego jako obcego w ukraińskich szkołach (tzw. „drugiej inoziemnej mowy”).

Z radością informujemy, że w ramach projektu „Biało-czerwone ABC”, w roku szkolnym 2015/2016 chcielibyśmy nawiązać współpracę lub pogłębić już istniejącą ze szkołami na Ukrainie, które prowadzą zajęcia z języka polskiego jako obcego. Wierzymy, że wspólnie uda nam się wypracować dobry model systemowej współpracy. Na początek zwracamy się z ofertą zamówienia dla potrzeb Państwa Szkoły podręczników “Język polski 5” i “Język polski 6” oraz – w ramach prac nad kolejną częścią – próbnych materiałów do powstającego “Języka polskiego 7”. Razem na pewno uda nam się wypracować wartościowy podręcznik. Zamówienia prosimy składać e-mailem na adres:

[email protected]

według wzoru:

  • “Język polski 5” – liczba potrzebnych egzemplarzy
  • “Język polski 6” – liczba potrzebnych egzemplarzy
  • “Język polski 7” – liczba potrzebnych egzemplarzy

Książki dostarczymy (bezpośrednio do szkoły lub pocztą) we wrześniu.


Projekt „Biało-czerwone ABC. Program wspierania oświaty polskiej na Ukrainie” jest współfinansowany ze środków finansowych otrzymanych z Ministerstwa Spraw Zagranicznych w ramach konkursu na realizację zadania „Współpraca z Polonią i Polakami za granicą w 2015 r.”

MSZ małe